Jak Agnieszka Grochowska przygotowywała się do filmu „Dzień matki”? Zajrzyjcie za kulisy polskiego akcyjniaka

Polski oddział Netfliksa podzielił się specjalnym materiałem zakulisowym z polskiego filmu akcji pt. „Dzień matki”, który od minionej środy śmiga po ofercie platformy. Sprawdźcie, jak dokładnie do roli Niny przygotowywała się odtwórczyni roli głównej, czyli Agnieszka Grochowska

Postać, w którą wciela się gwiazda polskiego kina, jest byłą agentką specjalną, która wraca do gry, by wykonać jeszcze jedno zadanie. Kobieta musi wykorzystać swoje śmiercionośnie umiejętności, aby uratować syna porwanego przez bezwzględnych gangsterów. Odnalezienie Maksa to podwójna szansa — na ponowne poczucie adrenaliny i możliwość powrotu do syna, którego musiała przed laty porzucić. 

Sprawdź też: W czerwcu nie opędzicie się od hitów – Oto lista premier Netfliksa

Przygotowując się do kreacji Niny, Grochowska przeszła 8-miesięczny trening, podczas którego ćwiczyła judo, kick boxing oraz strzelanie z broni maszynowej. Na ekranie aktorce towarzyszą m.in. Adrian Delikta, Dariusz Chojnacki, Szymon Wróblewski czy Jowita Budnik. Reżyserem filmu jest Mateusz Rakowicz („Najmro”), który napisał skrypt wraz z Łukaszem M. Maciejewskim („Król”).

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą — optymistycznąrecenzją filmu

Zdj. Netflix