Jak Annabelle radzi sobie z lockdownem? Nowe wideo od Warnera

Mimo że premiera trzeciej „Obecności” doczekała się poważnej obsuwy, włodarze Warner Bros. nie pozwalają widowni zapomnieć o popularnym uniwersum horrorów. W nowo opublikowanym materiale zobaczycie jak z wyzwaniami pandemii radzi sobie Annabelle, bohaterka szeregu spin-offów z „Obecnowersum”. 

Annabelle zadebiutowała w pierwszych scenach „Obecności” z 2013 roku. W ostatnich latach paskudna kukiełka doczekała się trzech solowych widowisk, z których ostatnie recenzowaliśmy dla Was kilka miesięcy temu. W najnowszym materiale Annabelle zabija nadmiar czasu dokuczający jej w ramach lockdownu.

Tymczasem, „Obecność 3: Na rozkaz diabła” niedawno doczekała się przesunięcia na przyszły rok. Film miał pojawić się na ekranach 11 września tego roku, ale po aktualizacji kalendarium premier zadebiutuje dopiero 4 czerwca 2021 roku.

James Wan, który jest tym razem zaledwie producentem filmu, potwierdził w zeszłym roku, że „Obecność 3: Na rozkaz diabła” będzie czymś zupełnie innym niż dwie poprzednie odsłony. Fabuła filmu zostanie oparta na prawdziwej historii człowieka, który został oskarżony o morderstwo, ale w trakcie procesu twierdził, że w chwili popełnienia zbrodni był opętany.

Nad scenariuszem do „Obecności 3” pracował David Leslie Johnson, który odpowiadał za historię do drugiej części serii. W głównych rolach powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson. Reżyseruje Michael Chaves („Topielisko. Klątwa La Llorony”).

zdj. Warner Bros