Jak kraść, to miliony. Julianne Moore i Sebastian Stan w thrillerze „Sharper” od Apple TV+

Już w przyszłym miesiącu do oferty serwisu Apple TV+ trafi kryminalny thriller „Sharper”, którego gwiazdami są Julianne Moore i Sebastian Stan. Zobaczcie zwiastun.

Film zabiera nas do najbogatszej dzielnicy Manhattanu i opowie wypełnioną po brzegi tajemnicami historię miliardera, którego ogromne bogactwo staje się celem syna jego partnerki. To już kolejny wspólny projekt Julianne Moore i serwisu Apple TV+. Niedawno aktorka wystąpiła  w serialu „Lisey's Story” bazującym na powieści Kinga z 2006 roku wydanej w Polsce pod tytułem „Historia Lisey”. Oprócz Julianne Moore i Sebastiana Stana w obsadzie wspólnego projektu Apple'a i A24 są także: John Lithgow, Justice Smith oraz Briana Middleton

Sprawdź też: Oto walentynkowa propozycja od Netfliksa. Zwiastun komedii romantycznej „U Ciebie czy u mnie?”.

Wyreżyserowaniem filmu zajął się Benjamin Caron pracujący przy serialu  „The Crown”. Scenariusz, który znalazł się na Czarnej Liście napisali Brian Gatewood oraz Alessandro Tanaka. Producentami są Moore, Gatewood, Tanaka, Bart Freundlich, Erik Feig oraz Jessica Switch. Julia Hammer i Amy Herman pełnią funkcję producentów wykonawczych. Premiera filmu odbędzie się już 17 lutego na platformie Apple TV+. Tydzień wcześniej film zawita do wybranych kin.

zdj. Apple TV+