Jak pożegna nas DCEU? Przedostatnie widowisko z odchodzącego uniwersum na nowym plakacie

Blue Beetle”, czyli przedostatnie widowisko obecnej iteracji DCEU, trafi do kin już w najbliższy piątek i z tej okazji w sieci wylądował właśnie nowiutki plakat. Rzućcie okiem jak na nowej grafice prezentuje się główny bohater, zagrany przez znanego z „Cobra Kai” Xolo Maridueña.

Film przeniesie na ekrany historię Jaimiego, nastolatka z El Paso, który pewnego dnia natyka się na wybuch w laboratoriach Star Labs. Wydarzenie powoduje, że chłopak staje się nosicielem Skarabeusza, w związku z czym zyskuje supermoce

Obok Maridueñy w obsadzie filmu o Błękitnym Skarabeuszu znaleźli się również George Lopez, Bruna Marquezine, Adrianna Barraza, Harvey Guillen oraz Susan Sarandon. Jako reżyser nad projektem czuwał Angel Manuel Soto („Królowie Charm City”). Scenariusz napisał Gareth Dunnet-Alocer („Wystrzałowa miss”). 

Pomimo niewielkiego szumu medialnego wokół nadchodzącego debiutu Błękitnego Skarabeusza w kinach, James Gunn zasugerował ostatnio, że bohater grany przez Maridueñę może znaleźć się w zrebootowanym, nowym świecie DCU.

Przypomnijmy, że premiera „Blue Beetle” odbędzie się dokładnie 18 sierpnia.

Blue Beetle nowy plakat.JPG

Zdj. Warner Bros.