Jake Gyllenhaal na oficjalnym plakacie nowego „Wykidajły”. Kiedy zobaczymy zwiastun?

Amazon zaprezentował w końcu pierwszy oficjalny plakat nowej wersji filmu „Wykidajło”. Dowiedzieliśmy się też, że na debiutancki zwiastun produkcji z Jakiem Gyllenhaalem przejmującym kultową rolę od Patricka Swayze'ego, nie trzeba będzie już długo czekać. 

Wykidajło” z Jakiem Gyllenhaalem coraz bliżej

Przypomnijmy, że pierwowzór „Wykidajły” opowiadał historię Daltona, mistrza karate zatrudnionego do przywrócenia porządku w zdominowanym przez gangsterów lokalnym barze Double Deuce. Nowa wersja opowiada historię byłego zawodnika federacji UFC (Gyllenhaal), który podejmuje pracę jako bramkarz w zajeździe na Florida Keys. Mężczyzna szybko uświadamia sobie, że ​​ten pozorny raj na ziemi skrywa mroczne tajemnice.

Wykidajło pierwszy plakat.JPG

Zwiastun „Wykidajły” tuż za rogiem. Kiedy go zobaczymy?

Za wyreżyserowanie nowego filmu odpowiada Doug Liman, twórca „Na skraju jutra” i „Tożsamości Bourne'a”. Scenariusz stworzyli Anthony Bagarozzi i Charles Mondry. Premiera filmu odbędzie się w ramach oferty platformy Prime Video. Przedstawiciele tego serwisu streamingowego potwierdzili dziś, że już jutro, czyli w najbliższy czwartek do sieci trafi debiutancki zwiastun filmu

Poza gwiazdorem „Wolnego strzelca” w produkcji zobaczymy również między innymi Conora McGregora, irlandzkiego zawodnika mieszanych sztuk walki oraz Danielę Melchior („Legion samobójców”), Billy'ego Magnussena („Spy Kids: Armageddon”), Gbemisolę Ikumelo („Zasilanie”) i Lukas Gage'a („Biały Lotos”).

 Zdj. Prime Video