James Cusati-Moyer zagra w filmie „Czarny Adam”

Na chwilę przed rozpoczęciem zdjęć do filmu „Czarny Adam” studio Warner Bros. znalazło kolejną gwiazdę obsady. Kontrakt na zagranie w superbohaterskim widowisku podpisał James Cusati-Moyer.

James Cusati-Moyer znany jest z występów w takich produkcjach jak: Syn marnotrawny, Zaprzysiężeni i Unbreakable Kimmy Schmidt. Jak na razie nie ujawniono, kogo aktor zagra w filmie o Czarnym Adamie.

W obsadzie są już Dwayne Johnson, który zagra Czarnego AdamaAldis Hodge, który wcieli się w Hawkmana, Pierce Brosnan mający wcielić się w Kenta Nelsona znanego także jako Doktor Fate, Sarah Shahi, która zagra walczącą o wolność członkinię ruchu oporu w Kahndaq wykładającą także na miejscowym uniwersytecie, Noah Centineo znany z netfliksowego widowiska „Do wszystkich chłopców, których kochałam” zagra bohatera o pseudonimie Atom Smasher potrafiącego kontrolować swoją strukturę molekularną dzięki zdolności do manipulowania swoim rozmiarem, siłą i wytrzymałością, a Quintessa Swindell, gwiazda serialu Trinkets” od Netfliksa pojawi się jako Cyclone znana także jako Maxine Hunke to wnuczka Abigail Hunkel, która była pierwszym wcieleniem Czerwonego Tornada. W obsadzie jest także Chico Kenzari znany z roli w aktorskiej wersji animacji Aladyn” oraz produkcji The Old Guard” od Netfliska.

Film „Czarny Adam” wejdzie do kin 29 lipca 2022 roku. Do wyreżyserowania filmu został zatrudniony Jaume Collet-Serra, amerykański reżyser hiszpańskiego pochodzenia, z którym popularny „The Rock” pracował niedawno przy filmie Jungle Cruise”. Za zdjęcia do filmu będzie odpowiadał Larry Sher mający już w swoim dorobku kilka produkcji Warnera, w tym podbijającego ciągle kina Jokera”, film „Godzilla II: Król potworów”, „Rekiny wojny” i trylogię „Kac Vegas”.

źródło: deadline.com / zdj. Warner Bros. / DC Comics