James Gunn pokazuje nowy plakat „Legionu samobójców”

W sierpniu na platformie HBO Max i w kinach zadebiutuje nowa odsłona serii „Legion samobójców”. Odpowiadający za reżyserię widowiska James Gunn pokazał nowy plakat i ujawnił, że film trafi do kin z jednodniowym wyprzedzeniem.

Światowa premiera nowego „Legionu samobójców” została zaplanowana na 6 sierpnia. Film trafi wówczas zarówno na duży ekran, jak i do oferty serwisu HBO Max. Publikując nowy plakat James Gunn zdradził jednak, że z okazji jego urodzin produkcja dostępna będzie w amerykańskich kinach już od 5 sierpnia.

Plakat filmu Legion Samobójców

W głównej obsadzie produkcji są: Flula Borg, David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Daniela Melchior (Ratcatcher), Jennifer Holland, Idris Elba, John CenaStorm Reid, oraz: Joaquín Cosío, Juan Diego Botto, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz oraz Taika Waititi i Michael Rooker. W swoich rolach z poprzedniej odsłony powracają: Margot Robbie (Harley Quinn), Viola Davis (Amanda Waller), Joel Kinnaman (Rick Flagg) i Jai Courtney (Kapitan Boomerang).

zdj. Warner Bros.