Jane Foster jako Thor na pierwszej grafice. Bóg piorunów w nowym stroju

Powoli do sieci zaczynają wyciekać kolejne grafiki promocyjne do filmu „Thor: Love and Thunder”. Najnowsze z nich pokazują trójkę głównych bohaterów w swoich nowych strojach. Zobaczcie, jak w roli superbohaterów prezentują się Natalie Portman, Chris Hemsworth i Tessa Thompson.

W czwartym filmie o Thorze ponownie zobaczymy Jane Foster, byłą partnerkę syna Odyna, która tym razem będzie miała okazję podnieść młot Thora i zostać trzecią osobą, której udała się ta sztuka. Najnowsza grafika z koszulek promocyjnych daje nam pierwsze spojrzenie na jej strój.

W promowanie widowiska Marvela włączył się ostatnio także Chris Pratt, którego zobaczymy ponownie w roli Star-Lorda. Aktor promujący obecnie swój film „The Tomorrow War” został zapytany w ostatnim wywiadzie z Yahoo Movies o to, jak będzie wyglądała relacja Thora i przywódcy Strażników Galaktyki w najbliższym filmie. Pratt zapewnił, że zarysowana w filmie „Avengers: Koniec gry” relacja pomiędzy Thorem i Star-Lordem będzie kontynuowana w produkcji „Thor: Love and Thunder”.

To było zdecydowanie coś, co udało nam się stworzyć podczas kręcenia „Avengersów” i wydawało się, że ludziom się to podoba. Taika miał na to wizję i myślę, że ludziom przypadnie do gustu to, co z tym zrobiliśmy. Jestem przekonany, że widzowie naprawdę to polubią. To kontynuowanie tego samego wątku i nawiązywanie do tego samego rodzaju rywalizacji między nimi.

Czwarty „Thor” będzie czerpał z komiksowej serii „The Mighty Thor” stworzonej przez Jasona Aarona, w której Jane Foster podniosła młot Thora. Studio wyznaczyło premierę filmu „Thor: Love and Thunder” na 6 maja 2022 roku.

zdj. Marvel