Jared Leto nie do poznania na nowych zdjęciach z planu „House of Gucci”

Na planie filmu „House of Gucci” opowiadającego o zabójstwie Maurizio Gucciego pojawił się Jared Leto. Aktor występujący w takich produkcjach jak „Witaj w klubie”, „Blade Runner 2049” i „Legion Samobójców” przeszedł kolejną metamorfozę, a jej efekty możecie zobaczyć poniżej.

Prace na planie filmu trwają od kilku tygodni we Włoszech. Ostatnio ekipa przeniosła się do Mediolanu. Leto gra w filmie projektanta mody Paolo Gucciego. Reżyserem filmu jest Ridley Scott, a scenariusz do filmu napisał Roberto Bentivegna na podstawie książki Sary Gay pod tytułem Forden The House of Gucci: Sensational Story of Murder, Madness, Glamour and Greed. W głównych bohaterów wcielają się Adam Driver i Lady Gaga.

Lady Gaga wciela się w Patrizii Reggiani, a Maurizio Gucciego gra Adam Driver, z którym Scott pracował niedawno na planie filmu The Last Duel. Film zapowiadany jest jako dramat opowiadający o kulisach wielkiego biznesu, walki o wpływy i chciwości. Patrizia Reggiani została skazana na 29 lat więzienia, ale wyszła na wolność trzy lata temu po spędzeniu 18 lat za kratkami. Kobieta twierdziła przed sądem, że zabójstwo zostało zorganizowane przez wróżkę, która „wyczytała w jej myślach” chęć dokonania zemsty na byłym mężu.

zdj. Bystander Revolution / IMdb.com