Jared Leto zdradził tytuł nowego filmu z serii „TRON”?

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Disney rusza z pracami nad nową odsłoną serii „TRON”, w której jednego z głównych bohaterów zagra Jared Leto. Na chwilę po ujawnieniu tych informacji aktor zdradził na swoich mediach społecznościowych potencjalny tytuł nowej części.

Leto potwierdził na swoim Twitterze, że zagra jedną z głównych ról w nowej części serii i ujawnił, że jej tytuł to „Tron: Ares”. Nie wiemy co prawda, czy jest to roboczy tytuł, czy jego finalna wersja, bowiem aktor szybko usunął swojego tweeta i zastąpił go kolejnym, w którym podtytuł już się nie znalazł.

Póki co możemy być jedynie pewni, że wyreżyserowaniem filmu zajmie się Garth Davis, twórca takich tytułów jak „Lion. Droga do domu” oraz „Maria Magdalena”. Scenariusz do nowej części serii napisał z kolei Jesse Wigutow, a producentami filmu zostaną sam Jared Leto i Justin Springer oraz Emma Ludbrook.

Żadne informacje na temat fabuły filmu nie zostały obecnie ujawnione. Wcześniej w sferze plotek mówiło się, że nowy „TRON” miałby być raczej kontynuacją ostatniej odsłony z 2010 roku, a nie całkowitym restarem franczyzy. W obsadzie nowej części mogą powrócić nawet gwiazdy produkcji „Tron: Dziedzictwo”, czyli Jeff Bridges, Garrett Hedlund i Olivia Wilde.

EfFzXg8WAAQTYAP.png

źródło: comicbookmovie.com / zdj. Disney / Sony Pictures / Warner Bros.