Jason Momoa zarażony koronawirusem na planie „Aquamana 2”

Najnowsze doniesienia z obozu studia Warner Bros. ujawniają, że Jason Momoa pracujący od kilku tygodni na planie filmu „Aquaman and the Lost Kingdom”, otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Pomimo wprowadzonych obostrzeń i szczepień dla członków ekipy zdjęciowej na planie filmu „Aquaman and the Lost Kingdom” doszło do zakażenia koronawirusem. Pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 otrzymał niedawno Jason Momoa wracający do roli tytułowego herosa.

Aktor został poddany izolacji i jak na razie nie wiemy, kiedy powróci na plan. Ekipa filmu ma jednak nadzieję, że będzie w stanie kontynuować prace na planie bez udziału aktora i uniknie opóźnień, o ile oczywiście nie dojdzie do kolejnych zakażeń. Z zakulisowych informacji wynika, że Jason Momoa czuje się dobrze i nie potrzebuje pomocy lekarzy.

W obsadzie filmu znaleźli się także Amber Heard jako Mera, Patrick Wilson jako Orm, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta, a także Dolph Lundgren wcielający się w Nerusa. Swoją rolę w filmie powtórzy też Randall Park wracający jako dr Stephen Shin, naukowiec, który ma obsesję na punkcie odnalezienia Atlantydy. Nowych bohaterów grają Pilou Asbaek, Jani Zhao, Indya Moore i Vincent Regan. Film „Aquaman 2” zadebiutuj na ekranach kin 16 grudnia 2022 roku.

źródło: thesun.co.uk / zdj. Warner Bros.