Jeff Bridges powróci w drugim sezonie serialu „The Old Man”

Jeff Bridges przyciągnął widzów przed mały ekran. Produkcja „The Old Man” od stacji FX zaliczyła udany start i zaledwie po emisji trzech odcinków została już oficjalnie przedłużona na drugi sezon.

Produkcja bazująca na bestsellerowej powieści Thomasa Perry'ego debiutowała 16 czerwca na antenie stacji FX i doczekała się jak na razie emisji trzech odcinków. Ich wyniki oglądalności wystarczyły jednak już do tego, aby włodarze stacji zdecydowali się na przedłużenie produkcji na drugi sezon. Według Nielsena serial The Old Man stał się najchętniej oglądaną produkcją kablową od stycznia 2021 roku. Produkcja z Jeffem Bridgesem pokonała 60 innych tytułów i zaliczyła też największą oglądalność z seriali stacji FX debiutujących na platformie Hulu.

Sprawdź też: Christian Bale o możliwości powrotu do roli Batmana. Aktor powróciłby, ale pod jednym warunkiem.

Głównym bohaterem serialu „The Old Man” jest Dan Chase, emerytowany oficer CIA, który kilkadziesiąt lat temu odszedł z rządowej organizacji i od tego czasu żyje poza systemem. Kiedy płatny zabójca próbuje zabić Chase'a, stary agent pojmuje, że aby zapewnić sobie przyszłość, musi rozprawić się z demonami przeszłości. Aktualnie widzowie w Stanach Zjednoczonych czekają na emisję czwartego odcinka, który zadebiutuje na antenie stacji FX już 1 lipca. Dzień później pojawi się w ofercie serwisu Hulu. Debiutancka seria składa się z siedmiu odcinków. W Polsce serial zostanie wyemitowany w najbliższych miesiącach na platformie Disney+. W obsadzie serialu są także: John Lithgow, Alia Shawkat, EJ Bonilla, Gbenga Akinnagbe, Amy Brenneman oraz Bill Heck, Leem Lubany i Pej Vahdat.

źródło: deadline.com / zdj. FX