Jeff Bridges w serialu „The Old Man” – zwiastun trzeciego odcinka

Jeff Bridges zadebiutował w ostatnich dniach w głównej roli w serialu „The Old Man” od stacji FX. Produkcja, która z czasem doczeka się też premiery na polskim podwórku za sprawą platformy Disney+ otrzymała właśnie zwiastun kolejnego odcinka.

Głównym bohaterem produkcji jest Dan Chase, emerytowany oficer CIA, który kilkadziesiąt lat temu odszedł z rządowej organizacji i od tego czasu żyje poza systemem. Kiedy płatny zabójca próbuje zabić Chase'a, stary agent pojmuje, że aby zapewnić sobie przyszłość, musi rozprawić się z demonami przeszłości.

Zmuszony do ucieczki, Chase w końcu wyjawia Zoe prawdę o swojej przeszłości, ale może okazać się, że jest już na to za późno.

Scenariusz do drugiego odcinka napisali Jonathan E. Steinberg i Robert Levine, a reżyserią zajął się Greg Yaitanes.

Sprawdź też: Czas podbić Marsa. Zwiastun trzeciego sezonu serialu „For All Mankind”.

Premierowo zaprezentowano widzom dwa epizody. Trzeci odcinek serialu „The Old Man” zadebiutuje na antenie stacji FX już 24 czerwca. Dzień później pojawi się w ofercie serwisu Hulu. Na pierwszy sezon złoży się siedem odcinków. W obsadzie serialu są także: John Lithgow, Alia Shawkat, EJ Bonilla, Gbenga Akinnagbe, Amy Brenneman oraz Bill Heck, Leem Lubany i Pej Vahdat.

zdj. FX