Jeff Goldblum, Sam Neill i Laura Dern na planie „Jurassic World: Dominion”

Wiemy już, że Sam Neil, Laura Dern i Jeff Goldblum powrócą do swoich ról z serii „Park Jurajski” w filmie „Jurassic World: Dominion”  i odegrają istotną rolę  w fabule. Trójka aktorów pokazała właśnie nowe zdjęcie z planu, którym przy okazji zachęca Amerykanów do udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Prace na planie filmu „Jurassic World: Dominion” przerwano w połowie marca ze względu na wybuch epidemii koronawirusa. Zdjęcia zostały wznowione 6 lipca, a film był pierwszą tak dużą produkcją kręconą w Wielkiej Brytanii w czasach pandemii koronawirusa.

Za scenariusz do filmu odpowiadają Emily Carmichael i Colin Trevorrow. W głównej obsadzie filmu „Jurassic World 3” powrócą Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, a także Justice Smith i Daniella Pineda jako dwójka młodych naukowców Franklin Webb i Zia Rodriguez. W obsadzie pojawią się również Jake Johnson i Omar Sy jako Lowery Cruthers pracujący razem z Claire Dearing w pokoju kontrolnym parku i Barry Sembène, przyjaciel Owena zajmujący się szkoleniem dinozaurów. Nowych bohaterów zagrają natomiast Scott Haze, Dichen Lachman, DeWanda Wise i Mamoudou Athie.

EiiG7tjUcAAbvqt.jpg

źródło: Twitter / zdj. Universal Pictures