Jeffrey Dean Morgan dołaczy do obsady serialu „The Boys”?

Fani serialu „The Boys” czekają jeszcze na premierę drugiego sezonu, ale twórcy produkcji już teraz planują trzecią serię i wygląda na to, że właśnie dowiedzieliśmy się, który z aktorów może dołączyć do obsady w kolejnych odcinkach. W ostatnim z wywiadów Eric Kripke ujawnił, że prowadzone są już rozmowy z Jeffreyem Deanem Morganem, który miałby zagrać jednego z nowych bohaterów.

Aktor znany doskonale widzom seriali „Supernatural” i „The Walking Dead” już w zeszłym roku wyraził swoje zainteresowanie dołączeniem do obsady nowej produkcji od serwisu Amazon i wygląda na to, że faktycznie będzie miał ku temu okazję. Producent „The Boys” potwierdził bowiem w ostatnim wywiadzie dla serwisu Collider, że rozmawiał już z aktorem na temat jego występu w następnym sezonie i choć na razie kontrakt nie został jeszcze podpisany, to jeśli uda się zgrać harmonogram aktora z terminem zdjęć do trzeciej serii, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Morgan pojawi się w nowym sezonie.

Jest jedna rola, o której już rozmawialiśmy. Musi jednak dojść do dopasowania grafików. Morgan jak wiesz, jest zaangażowany w The Walking Dead, to teraz jego dom. (...) Nie sądzę, żeby doszło już do podpisania umowy, ale istnieje już wola z obydwu stron i rozmawiamy o tym.

W obsadzie nowego sezonu pojawią się: Karl Urban jako Billy Rzeźnik, Jack Quaid, który powróci jako Hughie Campbell, Laz Alonso powracający jako Mother's Mil, a także Karen Fukuhara wcielająca się ponownie w Kimiko i Tomer Kapon, który pojawi się jako Frenchie. Nowymi członkami obsady będą: Aya Cash jako superbohaterka Stormfront  i Patton Oswalt.

W obsadzie znajdą się także: Jennifer Esposito, Antony Starr, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Chace Crawford i Nathan Mitchell. Drugi sezon „The Boys”  zadebiutuje na małym ekranie już 4 września.

źródło: collider.com / zdj. AMC