Jenna Ortega jeździ na rowerze po planie „Soku z żuka 2”. Wyciekły nowe nagrania

Jenna Ortega zakończyła niedawno zdjęcia do wyczekiwanego od lat „Soku z żuka 2”. Do sieci wyciekła właśnie porcja nowych nagrań z planu pokazujących wiele ujęć z gwiazdą „Wednesday”.

Jenna Ortega na planie „Soku z żuka 2”. Mamy nowe nagrania i zdjęcia

Główne zdjęcia do długo oczekiwanej kontynuacji kultowego „Soku z żuka” zostały zakończone na początku tego tygodnia. Ekipa zdjęciowa filmu w reżyserii Tima Burtona musiała wrócić na plan zaledwie na kilka dni po tym, jak w czerwcu zdjęcia zostały przerwane przez strajk aktorów dosłownie na chwilę przed ostatnim klapsem na planie. Do sieci trafiła właśnie porcja nowych nagrań wideo i zdjęć pokazujących, jak przebiegały zdjęcia do „Soku z żuka 2”.

Widzimy na nich przede wszystkim Jennę Ortega wcielającą się w Astrid, córkę Lydii Deetz granej ponownie przez Winonę Ryder. Na podstawie nowych ujęć możemy wywnioskować dwie rzeczy na temat filmu: jego akcja będzie rozgrywała się w okolicach Halloween i Jenna Ortega będzie sporo jeździła na rowerze.

Na jednym z materiałów przez moment możemy zauważyć bohatera granego przez Michaela Keatona, ale najprawdopodobniej mamy tutaj akurat do czynienia z momentem, w którym w obleśnego upiora wciela się akurat jeden z dublerów aktora. Oprócz Keatona i Ryder w kontynuacji do swojej roli z pierwszego filmu powróci też Catherine O'Hara („Kevin sam w domu).

W nowe postacie wcielą się natomiast Monica Bellucci („Spectre), Justin Theroux („Mulholland Drive) oraz Willem Dafoe („Lighthouse). Premierę zapowiedziano w kinach na 6 września 2024 roku.

zdj. Xavier Collin / depositphotos