Jennifer Lopez jako zabójczyni chroniąca córkę. Mamy zwiastun „Matki” od Netfliksa

Jennifer Lopez niedługo znowu pojawi się na ekranie. Popularna piosenkarka i aktorka wystąpiła w akcyjniaku pod tytułem „Matka”. Jak popularna J.Lo wypada w roli zabójczyni na drodze zemsty? Zobaczcie zwiastun nowego filmu Netfliksa.

Jennifer Lopez w nowym akcyjniaku Netfliksa. Zwiastun filmu „Matka”

Główną bohaterką nowej produkcji od streamingowego giganta jest groźna zabójczyni, która wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej, uciekając przed śmiertelnymi wrogami. Obok Jennifer Lopez wcielającą się w główną rolę w obsadzie nowego widowiska akcji znaleźli się: Elaine Goldsmith-Thomas, Benny Medina, Roy Lee, Miri Yoon, Marc Evans oraz Misha Green.

Premierę produkcji „Matka” zapowiedziano na platformie Netflix na 12 maja. Film wyreżyserował Niki Caro, a za scenariusz odpowiadają Misha Gareen, Andrea Berloff i Peter Craig.

Sprawdź też: Brie Larson wraca jako Kapitan Marvel i łączy siły z innymi superbohaterkami! Zwiastun „The Marvels”.

Film powstał w ramach umowy, którą streamingowy gigant podpisał z wytwórnią Nuyorican Productions zarządzaną przez Jennifer Lopez i Elaine Goldsmith-Thomas. W ramach kontraktu firma wyprodukuje dla platformy Netflix serię filmów, seriali oraz programów reżyserowanych i reality TV. Projekty mają być nastawione w szczególności na zróżnicowanych aktorów, scenarzystki i reżyserki. Film „Matka” jest pierwszym projektem powstającym w ramach podpisanego w 2021 roku kontraktu.

zdj. Netflix