Jennifer Lopez zagra w nowych filmach Netfliksa. Aktorka podpisuje nową umowę

Jennifer Lopez będzie współpracowała z platformą Netflix. Ogłoszono właśnie, że streamingowy gigant podpisał wieloletnią umowę pierwokupu z wytwórnią Nuyorican Productions zarządzaną przez Jennifer Lopez i Elaine Goldsmith-Thomas.

W ramach kontraktu Jennifer Lopez, Benny Medina oraz Elaine Goldsmith-Thomas wyprodukują dl platformy Netflix serię filmów, seriali oraz programów reżyserowanych i reality TV. Projekty mają być nastawione w szczególności na zróżnicowanych aktorów, scenarzystki i reżyserki. Tak Lopez skomentowała podjęcie współpracy z serwisem Netflix:

Bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z serwisem Netflix. Razem z Elaine i Bennym uważamy, że trudno dla nas o lepszego partnera niż patrząca w przyszłość firma tworząca treści rzucające wyzwanie staremu porządkowi świata. W Nuyorican Productions chcemy razem z nią oferować swoje produkcje milionom widzów z całego świata, którzy nie postrzegają już rozrywki i sztuki ograniczeni obowiązującymi w przeszłości granicami. Jesteśmy zachwyceni, że będziemy mogli pracować z dzielącymi nasze przekonania ludźmi, jak Ted Sarandos, Scott Stuber, Bela Bajaria i reszta zespołu Netflix. Chcemy od razu zabrać się do wspólnej pracy.

Jako pierwsze w ramach umowy powstaną filmy „The Mother” i „The Cipher”, w których Jennifer Lopez  zagra główne role. Pierwszy z nich wyreżyseruje Niki Caro („Mulan”). Będzie to opowieść o zabójczyni, która wychodzi z ukrycia, żeby nauczyć swoją córkę, jak przetrwać w niebezpiecznym świecie. Prace na planie wystartują jesienią tego roku, a premiera została zaplanowana na czwarty kwartał roku 2022 roku. Aktualnie Lopez rozpoczęła treningi do roli. Drugi z filmów, to ekranizacja powieści „The Cipher”, którą napisała Isabel Ojeda Maldonado

źródło: Netflix / zdj. CBS Films