Jeremy Irons dołącza do obsady 4. sezonu „The Morning Show”. Kogo zagra?

Obsada hitowego serialu „The Morning Show” od platformy AppleTV+ zyskała kolejną gwiazdę. W nowych odcinkach jednego z nowych bohaterów zagra Jeremy Irons. Aktor wcieli się w ojca jednej z głównych bohaterek produkcji.

Jeremy Irons nową gwiazdą serialu „The Morning Show

Jeden z pierwszych oryginalnych seriali platformy Apple TV+ przygotowuje się do pokazania widzom czwartego już sezonu. Streamingowy hit „The Morning Show” w nowych odcinkach zaprezentuje widzom kilka nowych postaci i znamy właśnie najnowszy nabytek produkcji. Kontrakt na zagranie w serialu zawarł ostatnio Jeremy Irons.

Laureat Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie „Odmiana losu” z 1991 roku nie jest pierwszym nabytkiem serialu Apple. Chwilę temu ogłoszono, że szeregi obsady zasiliła też Marion Cotillard. Irons wcieli się w Martina Levy'ego, ojca Alex Levy, głównej bohaterki seriali granej przez Jennifer Aniston.

Serial „The Morning Show” przedstawia widzom bezwzględny świat mediów, a w szczególności porannych programów telewizyjnych i badany życie ludzi, którzy pomagają Ameryce przetrwać poranki. W trzecim sezonie los UBA cały czas pozostaje niepewny po tym, jak Alex (Aniston) udaje się pokonać Paula Marksa (Hamm) i zastopować planowane przejęcie firmy przez jego technologicznego giganta. Wygląda jednak na to, że UBA połączy się z inną firmą medialną, aby utrzymać sieć na rynku, co może zapowiadać zwolnienia i restrukturyzację w sezonie 4.

Sprawdź też: Platformy Max i Paramount+ chcą się połączyć. Fuzje w streamingu stają się koniecznością.

Do ról z poprzednich serii w nowych odcinkach wracają: Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Greta Lee, Jon Hamm i Nicole Beharie.

Czwarta seria „The Morning Show” powinna pojawić się na Apple TV+ późnym latem lub jesienią 2025 roku. Do tej pory wszystkie sezony debiutowały właśnie pomiędzy wrześniem i listopadem i dzieliła je przerwa wynosząca 2 lata.

źródło: variety.com /zdj. Apple / Warner Bros.