Jessica Chastain i kobiece gwiazdy kina na pierwszym materiale z planu „355”

Jessica Chastain, Penélope Cruz, Lupita Nyong'o, Diane Kruger i Fan Bingbing rozpoczęły prace na planie nowego thrillera szpiegowskiego pod tytułem „355”. Do sieci trafił właśnie pierwszy klip wideo pokazujący, jak przebiegają prace na planie. Zobaczcie sami.

Z okazji rozpoczęcia zdjęć do filmu Chastain podzieliła się pierwszym klipem wideo przedstawiającym główne gwiazdy produkcji. Reżyserem filmu jest Simon Kinberg, z którym aktorka pracowała niedawno na planie filmu „Mroczna Phoenix”. Oprócz wspomnianych aktorek w obsadzie filmu, mającego być przede wszystkim kobiecą produkcją akcji, znaleźli się także Sebastian Stan i Édgar Ramírez.

Fabuła filmu będzie koncentrowała się na grupie agentek z całego świata, które łączą siły w celu powstrzymania organizacji przestępczej próbującej doprowadzić do destabilizacji pokoju na całym świecie. Chastain zdradziła, że film ma być realistycznym thrillerem w stylu filmu „Wróg numer jeden”, w którym aktorka zagrała w 2012 roku. Na pierwszych fragmentach z planu możemy zobaczyć, jak aktorki trenują posługiwanie się bronią oraz walkę wręcz.

źródło: Screenrant.com / zdj. EuropaCorp