Jeszcze lepsze spojrzenie na Batmana Bena Afflecka na planie „The Flash”

Wczoraj na planie filmu „The Flash” w Glasgow zauważony został Batman w wersji granej przez Bena Afflecka. Do sieci trafiła kolejna porcja zdjęć i nagrań prezentująca nowy strój Mrocznego Rycerza oraz jego bat-motocykl.

Ekipa nowego filmu Warnera pracuje od wczoraj na ulicach szkockiego miasta nad scenami pościgu, w którym udział weźmie Batman grany przez Bena Afflecka. Jak na razie nowy kostium Mrocznego Rycerza założył jednak dubler aktora zastępujący Afflecka w scenach kaskaderskich. Na zdjęciach i nagraniach widzimy, że Batman będzie ścigał przestępców uciekających przez Gotham City w opancerzonym Hummerze.

W obsadzie widowiska są wspominany Ben Affleck, Michael Keaton, Ezra Miller wracający jako Flash,  Sasha Calle wcielająca się w filmową Supergirl, Maribel Verdu, która zagra matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. W pozostałych rolach zagrają: Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso oraz Ian Loh, który zagra młodego Barry'ego Allena.

Film „The Flash” wejdzie do kin już 4 listopada 2022 roku. Jego reżyserem jest Andy Muschietti.

zdj. Warner Bros.