Jim Carrey powraca jako Telemaniak. Aktor zagrał faceta od kablówki w nowej reklamie Verizon

Z okazji Super Bowl do roli speca od montażu kablówki z kultowego filmu „Telemaniak” powrócił Jim Carrey. Wszystko za sprawą nowej reklamy telekomunikacyjnego giganta Verizon. Rzućcie okiem na nowy spot.

Postać Chipa Douglasa z komedii z 1996 roku powróciła w reklamie promującej usługę 5G od Verizona. Jak dowiedzieliśmy się z krótkiej rozmowy z Andrew McKechniem, prezesem zarządu amerykańskiej korporacji Carrey, dla którego jest to pierwszy występ w reklamie telewizyjnej, był bardzo zadowolony z możliwości ponownego pojawienia się w znanej roli.

[Carrey] był podekscytowany na myśl o zagraniu [w tej reklamie]. Trudno wyobrazić sobie lepszy czas na coś takiego, od Super-Bowl. Mam nadzieję, że widzom spodoba się [ta reklama], zarówno od strony odniesienia do [ważnego elementu] kultury, jak i do tego, co 25 lat później reprezentuje „Telemaniak”.

Przypomnijmy, że w oryginalnym filmie Carrey pojawił się na ekranie obok Matthew Brodericka i Leslie Mann. Przez obsadę przewinęli się również Owen Wilson, Jack Black, George Segal, David Cross, Bob Odenkirk, Andy Dick i Kyle Gass. Reżyserował Ben Stiller.  

zdj. Columbia Pictures / Sony