Joanna Kulig i Andrzej Seweryn w zwiastunie zwariowanej komedii „Każdy wie lepiej”

W sierpniu na ekrany polskich kin trafi komedia „Każdy wie lepiej” będąca oryginalną produkcją CANAL+. Jak zapowiada się film, w którym główne role zagrały takie gwiazdy polskiego kina jak Joanna Kulig, Grażyna Szapołowska i Andrzej Seweryn? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Film „Każdy wie lepiej” zapowiadany jest jako pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje.

Sprawdź też: Tomasz Kot oficjalnie nowym panem Kleksem. Co wiemy o nowej „Akademii Pana Kleksa”? Kiedy premiera?

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

Film na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka – autora takich hitów „Bogowie” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” wyreżyserował Michał Rogalski („Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Letnie przesilenie”, „Ostatni akcja”). Premierę komedii „Każdy wie lepiej” zapowiedziano w polskich kinach na 5 sierpnia.

zdj. Kino Świat