Joaquin Pheonix i Lady Gaga na plakacie „Jokera 2”! Kiedy pierwszy zwiastun?

Wytwórnia Warner Bros. Pictures rozkręca promocję wyczekiwanej przez fanów kontynuacji „Jokera”. Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny plakat Joaquina Phoenixa i Lady Gagi portretujących kultowe postacie ze świata Batmana. Jednocześnie potwierdzono, kiedy zadebiutuje pierwszy zwiastun.

Joker: Folie À Deux” – zwiastun filmu nadchodzi już w przyszłym tygodniu

Film o pełnym tytule „Joker: Folie À Deux” będzie przedstawiał odświeżoną wersję historii związku Jokera z Harleen Frances Quinzel. Film wyreżyserowany przez Todd Phillips, który wspólnie ze Scottem Silverem napisał także scenariusz, ma trafić do kin dokładnie 4 października tego roku

Z kolei zaprezentowany dziś plakat filmu potwierdza, że już 9 kwietnia doczekamy się premierowej zapowiedzi filmu.

Przypomnijmy, że ostatnio w siedzibie wytwórni odbyły się pierwsze testowe pokazy „Jokera”. Jego uczestnicy opisali film jako jukebox musical, czyli produkcja, który nie bazuje na oryginalnych piosenkach, ale przedstawia widzom reinterpretacje dobrze znanych utworów. Jednocześnie w mediach pojawiły się pierwsze pełnoprawne opinie o sequelu. Przeczytacie je w tym miejscu.

Nowy plakat „Jokera 2”

Joker 2 Lady Gaga Joaquin phoenix.JPG

Sprawdź też: „Wywiad z wampirem” trwa. Pełny zwiastun 2. sezonu serialowej adaptacji – kiedy premiera?

W obsadzie obok wspomnianej dwójki są także: Jacob Lofland, młody aktor znany z takich produkcji jak „Dom na mokradłach” i „Uciekinier”Brendan Glesson, irlandzki aktor znany z takich produkcji jak „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” czy „Duchy Inisherin”, Catherine Keene („Być jak John Malkovich”) oraz Harry Lawtey („The Pale Blue Eye”). Do swojej roli z pierwszej części wróciła też Zazie Beetz („Atlanta”).

zdj. Warner Bros.