John Cena i Awkwafina uciekają z wielką nagrodą w nowej komedii Amazona. Zwiastun filmu „Jackpot!”

Amazon ponownie połączył siły z Johnem Ceną przy nowej komedii oryginalnej. Tym razem obok byłego wrestlera w obsadzie produkcji zatytułowanej „Jackpot!” pojawiła się Awkwafina.

John Cena i Awkwafina w nowej komedii Amazona

John Cena, który niedawno pojawił się na platformie Prime Video w komedii „Ricky Stanicky”, a poprzednio w „Freelance”, tego lata wystąpi w kolejnej oryginalnej produkcji Amazona. Aktor zagrał jedną z głównych ról w produkcji wyreżyserowanej przez Paula Feiga, twórcę mającego na swoim koncie między innymi takie filmy jak „Druhny”, „Pogromcy duchów” z 2016 roku.

W niedalekiej przyszłości w Kalifornii wystartuje nowa „Wielka Loteria” – jest jeden haczyk: ci, którym nie uda się zwyciężyć, mają jeszcze szansę na brutalne przejęcie wygranej. Jeśli zabije zwycięzcę przed zachodem słońca, to staniesz się legalnym posiadaczem wielomiliardowego majątku.

Kiedy Katie Kim (Awkwafina) przeprowadza się do Los Angeles, przez pomyłkę trafia zwycięski los i staje się celem całej hordy łowców nagród. Zdesperowana, by przetrwać, niechętnie łączy siły z amatorskim agentem ochrony wynajętym przez organizatorów loterii, Noelem Cassidym (John Cena), który zrobi wszystko, co w jego mocy, aby umożliwić jej przerwanie do zachodu słońca w zamian za część nagrody. Noel musi jednak stawić czoła swojemu podstępnemu rywalowi Louisowi (Simu Liu), który również za wszelką cenę pragnie odebrać Katie nagrodę

Film „Jackpot!” zadebiutuje na platformie Prime Video już 15 sierpnia. Produkcja dostępna będzie w ramach podstawowego abonamentu, bez dodatkowych opłat.

zdj. Prime Video