John Krasinski jako Jack Ryan po raz ostatni. Zobaczcie pełny zwiastun finalnego sezonu hitu Amazona

Prime Video wypuściło oficjalny zwiastun czwartego, a zarazem finalnego sezonu serialu „Jack Ryan” z Johnem Krasinskim w tytułowej roli. Sprawdźcie, jak zapowiada się ostatnia porcja odcinków, której dwie pierwsze odsłony pojawią się w ofercie streamera już w przyszłym miesiącu.

Koniec „Jacka Ryana” jest bliski! Mamy zwiastun ostatniego sezonu hitu Amazona

Nowe odcinki trafią do streamera zaledwie sześć miesięcy po debiucie trzeciego sezonu w grudniu. Zimą pokazano wszystkie osiem epizodów jednocześnie, jednak tym razem postawiono na tygodniową strukturę emisji.

W czwartym i ostatnim sezonie serialu tytułowy bohater musi stawić czoło najbardziej jak dotąd niebezpiecznej misji: musi zmierzyć się z wrogiem, który atakuje zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Jako nowy zastępca dyrektora CIA, Jack Ryan ma za zadanie wykryć wewnętrzną korupcję, a robiąc to, odkrywa serię podejrzanych tajnych operacji, które mogą ujawnić słabość kraju. Kiedy Jack wraz z zespołem bada, jak głęboko sięga korupcja, odkrywa o wiele gorszą prawdę – powiązania kartelu narkotykowego z organizacją terrorystyczną – ostatecznie ujawniając spisek znacznie bliżej, niż się spodziewał. Wiara naszego bohatera w system, który zawsze chronił i o który walczył, zostaje wystawiona na próbę.

Serialowy akcyjniak, w którym Krasinski wciela się w szpiega CIA, zaprezentuje widzom dwa pierwsze odcinki finałowego sezonu dokładnie 30 czerwca. Kolejne epizody będą ukazywać się co tydzień, zaś dwuodcinkowy finał zadebiutuje na Prime Video 14 lipca. Na całość czwartego sezonu złoży się sześć odcinków.

Sprawdź też: Prace na planie serialowego „Łowcy androidów” opóźnione. Powodem strajk scenarzystów

Zdj. Prime Video