John Malkovich jako Herkules Poirot na nowym zdjęciu serialu od BBC

Stacja BBC One pokazała nowe zdjęcie z serialu The ABC Murders opowiadającego kolejne przygody popularnego detektywa z opowiadań Agathy Christie. Zobaczcie głównego bohatera granego przez Johna Malkovicha i pozostałą część obsady.

Nieco wcześniej do sieci trafiło już jedno zdjęcie, pokazujące jak John Malkovich będzie prezentował się jako Herkules Poirot, ale dzisiaj opublikowano zdjęcie pokazujące dodatkowo pozostałych bohaterów serialu. Na zdjęciu znaleźli się między innymi Rupert Grint, który wcieli się w inspektora Crome’a, Tara Fitzgerald, Andrew Buchan, Eamon Farren i Freya Mavor.

abc-murders-group-first-look.jpg

Serial będzie adaptacją powieści Christie z 1936 roku i opowie o morderstwach dokonywanych w 1933 roku na terenie całej Anglii. Nieuchwytny zabójca uderza niespodziewanie i zostawia za sobą tajemnicze wskazówki, których nie może rozwikłać nawet sam Poirot. Reputacja wielkiego detektywa zostaje poddana największej próbie w jego karierze, a drobny błąd może na zawsze przekreślić jego legendę.

Reżyserem serialu jest Alex Gabassi. The ABC Murders będzie można oglądać za pośrednictwem platformy Prime Video, ale data jego premiery nie została jeszcze ujawniona.

źródło: Deadline.com / zdj. BBC One