Najnowsza część najbardziej spektakularnej serii akcji trafiła na Prime Video!

Szukacie filmowej propozycji na piątkowy wieczór, albo nawet na cały weekend? Naprzeciwko tym oczekiwaniom wychodzi właśnie serwis Prime Video mający ostatnio sporo ciekawych propozycji dla widzów. Tym razem na najbliższe wieczorne seanse platforma Amazona proponuje nam całą filmową serię z szalonymi przygodami Johna Wicka! W ofercie serwisu pojawiły się wszystkie części w tym ta najnowsza, czwarta, która w marcu bieżącego roku debiutowała w kinach!

Gdzie obejrzeć film „John Wick 4”? Produkcja już dostępna w streamingu

  • Film „John Wick 4” od 15 września dostępny jest w serwisie Prime Video. Możecie oglądać go bez dodatkowych opłat w ramach głównego abonamentu.
  • Na platformie Prime Video pojawiły się też wszystkie poprzednie części „Johna Wicka”.
  • Cała filmowa seria z Keanu Reevesem jest obecna w serwisie Prime Video w ramach podstawowego abonamentu bez dodatkowych opłat.

Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

W czwartej części John Wick, legendarny zabójca, dąży do ostatniego starcia, które może zapewnić mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę. John zdaje sobie sprawę, że może polegać tylko na sobie, ale staje w obliczu całej międzynarodowej organizacji najlepszych płatnych zabójców. Na jej czele stoi bezlitosny Markiz de Gramond, który jest równie wyrafinowany co niebezpieczny. Zanim John zmierzy się z Markizem, będzie musiał przemierzyć kilka kontynentów, stawiając czoła wielu zabójcom. W trakcie swojej podróży natrafi także na ślady swojej rodziny, której członkowie mogą mieć kluczowy wpływ na wynik całej rozgrywki.

zdj. PAVEL MURAVEV / Depositphotos