Johnny Knoxville prześmiewczo potwierdza przesunięcie premiery „Jackass Forever”

Po tym, jak studio Paramount Pictures zdecydowało się na przesunięcie premier swoich nadchodzących produkcji w związku z pandemią COVID-19, jeden z członków ekipy „Jackass”, Johnny Knoxville, w charakterystyczny dla siebie sposób skomentował działanie włodarzy wytwórni.

Zapowiedziana wcześniej na 22 października bieżącego roku czwarta część serii filmów „Jackass” jest jedną z produkcji dotkniętych zmianą harmonogramu premier studia Paramount. Przypomnijmy, że zgodnie z ogłoszeniem przesunięto premiery m.in. kolejnych części filmów „Mission Impossible” czy „Top Gun”.

Fani kultowej ekipy „Jackass” czekają na następny film o przygodach samozwańczych kaskaderów od 2010 roku, kiedy to ukazał się „Jackass 3D”. Obecnie, w związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem w Stanach Zjednoczonych, miłośnicy serii będą musieli poczekać nieco dłużej, bowiem premiera „Jackass Forever” została oficjalnie ustalona na 4 lutego 2022 roku.

Knoxville w prześmiewczy i znamienny dla grupy „Jackass” sposób odniósł się do tej zmiany poprzez akt wandalizmu na jednym z billboardów promujących nadchodzący film. Komik zarejestrował całą akcję na swoim profilu na Instagramie. Filmik możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: Instagram / Zdj. MTV