Jon Hamm na pierwszych oficjalnych fotkach z 5. sezonu „Fargo”. Tegoroczna premiera potwierdzona

Stacja FX pokazała w sieci dwie pierwsze oficjalne fotki z nadchodzącego sezonu „Fargo”. Zobaczycie na nich, jak w produkcji prezentować się będzie Jon Hamm („Mad Men”). Na drugim planie znalazł się z kolei Joe Keery znany ze „Stranger Things”. Jednocześnie potwierdzono, że serial powróci jeszcze w tym roku.

Akcja nadchodzących odcinków „Fargo” będzie rozgrywać się w 2019 roku. Tym razem fabuła ma poruszać kwestię porwań i zdrady, oraz przedstawić przed widzami pytania „kiedy porwanie nie jest porwaniem?” i „co, jeśli twoja żona nie jest twoja?” Serialowa antologia nawiązuje do kultowego filmu z 1996 roku autorstwa braci Coen i podobnie jak tamta produkcja przybliża okoliczności brutalnych zbrodni, ciągnących za sobą nieprzewidziane, bardzo zawiłe konsekwencje

Sprawdź też: Warner Bros. pokaże film o katastrofie lotu na oceanie. Studio wygrało zaciętą batalię o prawa autorskie

Poza Hammem i Keerym w odcinkach piątego sezonu zobaczymy Juno Temple („Ted Lasso”), Jennifer Jason Leigh („Nienawistna ósemka”), Sama Spruella („Na wodach północy”), Nicka Gomeza („Mecenas She-Hulk”) i Lukasa Gage'a („Biały Lotos”). Choć dokładny termin premiery nie został jeszcze ujawniony, FX potwierdziło, że nowe odcinki zobaczymy w tym roku. Przypomnijmy, że w Polsce ostatnią (czwartą) odsłonę serialu można obecnie oglądać na HBO Max.

Fargo-Jon-Hamm-Joe-Keery.JPG

Źródło: TV Insider / zdj. FX