Jonathan Levine wyreżyseruje „Dziewięcioro nieznajomych” z Nicole Kidman

Hulu znalazło reżysera swojego nowego serialu „Dziewięcioro nieznajomych”. Kontrakt na wyreżyserowanie wszystkich ośmiu odcinków podpisał Jonathan Levine. Twórca będzie również producentem wykonawczym wyczekiwanego miniserialu.

Levine wyreżyserował ostatnio komedię fabularną „Niedobrani” z Charlize Theron i Sethem Rogenem w rolach głównych. Wcześniej pracował przy filmach „Wiecznie żywy”, „The Wackness” i „Wszyscy kochają Mandy Lane”.

Produkcja będzie adaptacją bestselerowej powieści autorstwa Liane Moriarty. W obsadzie serialu są Samara Weaving, Luke Evans, Nicole Kidman, Manny Jacinto i Melissa McCarthy.

Historia rozgrywa się w ośrodku odnowy biologicznej, w którym dziewięcioro nieznajomych mieszkańców metropolii szuka ukojenia nerwów i ucieczki od codziennego stresu. Podczas pobytu nad grupą czuwa właścicielka ośrodka Masza (Kidman), kobieta, której zadaniem jest odnowienie zmęczonych umysłów i ciał gości. Tytułowa dziewiątka kuracjuszy nie wie jednak, co tak naprawdę czeka ich w tajemniczym ośrodku.

Pierwotnie premierę „Nine Perfect Strangers” zaplanowano na drugą połowę 2020 roku, ale nie wiemy, czy termin ten zostanie utrzymany. Za serial odpowiada David E.Kelly, twórca takich produkcji, jak Ally McBeal” czy Mr. Mercedes”.

źródło: variety.com / zdj. 20th Century Studios