Jonathan Majors wraca do aktorstwa. Zagra w filmie producenta „Sound of Freedom”

Jonathan Majors próbuje odbudować aktorską karierę. Były już gwiazdor Marvela znalazł swój pierwszy filmowy projekt, w którym wystąpi po usłyszeniu wyroku za przemoc w stosunku do swojej byłej partnerki. Film wyreżyseruje brat Denisa Villeneuve’a.

Jonathan Majors wraca do grania. Wystąpi w filmie brata Denisa Villeneuve’a.

Ponad pół roku po tym, jak sąd uznał Jonathana Majorsa za winnego przemocy wobec swojej byłej partnerki, aktor został obsadzony w nowym filmowym projekcie. Były gwiazdor Marvela usłyszał w kwietniu bieżącego roku wyrok zobowiązujący go do udziału w rocznym programie dotyczącym zwalczania przemocy domowej, po tym, jak w grudniu 2023 roku ława przysięgłych orzekła, że Majors dopuścił się za napaści i nękanie swojej byłej dziewczyny, Grace Jabbari.

Teraz Jonathan Majors spróbuje postawić pierwszy krok w odbudowywaniu swojej aktorskiej kariery. Został właśnie obsadzony w głównej roli w thrillerze Merciless opartym na scenariuszu napisanym przez Franka Hannaha. Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Martin Villeneuve, młodszy brat Denisa, twórcy filmowych ekranizacji Diuny. W dorobku Martina nie znajdziemy jednak tak imponujących produkcji, jak w filmografii jego starszego brata. Twórca najbardziej znany jest z nakręcenia filmu science fiction Avril i Mars z 2012 roku.

Sprawdź też: Finałowy sezon „Yellowstone” z datą premiery! Gdzie i kiedy obejrzymy w Polsce?

Film zapowiadany jest jako thriller o zemście, w którym poznamy historię czołowego śledczego CIA, który zmuszony jest do walki o odzyskanie swojej ukochanej i zrobi wszystko, aby wymierzyć sprawiedliwość jej oprawcom.

Nad filmem jako producent czuwa Christopher Tuffin, który odegrał kluczową rolę przy stworzeniu filmu „Sound of Freedom”, który w zeszłym roku osiągnął gigantyczny sukces w amerykańskich kinach. W jednym z wywiadów Tuffin przedstawiał siebie jako obrońcę artystów, który nie pozwala, aby wyrok wydany przez opinię publiczną i selektywne wykluczanie artystów z branży stały na przeszkodzie w realizacji wielkiej sztuki.

źródło: deadline.com / zdj.