Josh Brolin jako ranczer w zwiastunie mrocznego serialowego westernu „Outer Range”

Platforma Prime Video pokazała pierwszy zwiastun swojego nowego serialu „Outer Range”, którego gwiazdorem jest Josh Brolin. Serial dla Amazonu opracowało należące do Brada Pitta studio Plan B Entertainment.

Gwiazdor filmów „Avengers: Koniec gry” i „To nie jest kraj dla starych ludzi” wcielił się w ranczera z Wyoming, który po odkryciu strasznej tajemnicy musi walczyć o swoją ziemię i rodzinę. Scenariusz do serialu napisał dramatopisarz Brian Watkins. Dla twórcy pracującego w teatrze jest to pierwszy telewizyjny projekt. Josh Brolin nie tylko zagrał główną rolę, ale został także jednym z producentów.

Historia koncentruje się na rodzinie Abbottów, która prowadzi spokojne życie w Wyoming. Ich codzienną rutynę przerywa zaginięcie jednego z członków rodziny oraz pojawienie się nowych sąsiadów, którzy wykorzystać ziemię do powiększania swojej fortuny. Gdy małą społecznością wstrząsa tajemnicza śmierć, zaczyna dochodzić do serii dziwnych zdarzeń na czele z pojawieniem się tajemniczej pustki na zachodnim pastwisku Abbottów. Na jaw wychodzą także skrywane w przeszłości sekrety, które będą miały kolosalny wpływ na bieg wydarzeń

W obsadzie serialu obok Brolina znaleźli się: Imogen Poots, Lili Taylor, Tamara Podemski, Lewis Pullman, Tom Pelphrey, Noah Reid, Shaun Sipos, Isabel Arraiza, Olive Abercrombie i Will Patton. Premierę „Outer Range” zapowiedziano na 15 kwietnia. Produkcja trafi wówczas do serwisu Prime Video.

zdj. Prime Video