„Jurassic World: Dominion” we wrześniu na DVD, Blu-ray i 4K UHD. „Podpalaczka” i inne premiery w Polsce

We wrześniu doczekamy się polskich wydań DVD, Blu-ray i 4K UHD z filmem „Jurassic World: Dominion” domykającym trylogię zapoczątkowaną w 2015 roku. Oprócz produkcji zabierającej nas do świata dinozaurów we wrześniu pojawią się też fizyczne wydania z takimi produkcjami jak „Podpalaczka” czy „Downton Abbey: Nowa epoka”.

Jurassic World: Dominion” w Polsce na DVD, Blu-ray i 4K UHD

Trzecia część trylogii „Jurassic World” otrzyma w polskiej dystrybucji cztery edycje na każdym z nośników. Fani metalowych wydań będą zadowoleni z faktu, że Galapagos przygotował limitowanego steelbooka Ultra HD Blu-ray z filmem „Jurassic World: Dominion”. Na pozostałe edycje złożą się standardowe wydania na nośnikach DVD, Blu-ray i 4K UHD. Na płycie Ultra HD Blu-ray obecny będzie obraz w rozdzielczości 4K wzbogacony systemem obrazu HDR10. O dźwiękowe doznania zadba oryginalna ścieżka w formacie DTS:X. W przypadku polskiej wersji językowej możemy oczekiwać lektorskiej ścieżki dźwiękowej w formacie DTS i napisów. Premierę wydań DVD,Blu-ray i 4K UHD zapowiedziano w Polsce na 8 września.

Tego samego dnia swoją premierę będą miały także wydania fizyczne z filmem „Downton Abbey: Nowa epoka” opowiadającym dalsze losy bohaterów znanych z popularnego serialu telewizyjnego. Produkcja, w której znani widzom bohaterowie trafią na rajską Riwierę Francuską, doczeka się standardowych edycji w plastikowych opakowaniach na DVD oraz Blu-ray. Na niebieskim krążku znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Wydanie zapewni nam także lektora oraz polskie napisy.

jurassic-world-dominion-2-bd-4-k-steelbook-min.jpg downton-abbey-nowa-epoka-bd-min.jpg

Podpalaczka” i „Pan Wilk i spółka. Bad Guys” na Blu-ray

Na 14 września zapowiedziana została natomiast premiera polskich wydań DVD i Blu-ray z nową wersją adaptacji powieści „Podpalaczka” stworzonej przez Stephena Kinga. Film, którego gwiazdą jest Zac Efron, doczeka się standardowych edycji w plastikowych opakowaniach na obydwu nośnikach. Oryginalna ścieżka dźwiękowa doczeka się formatu DTS-HD Master Audio 5.1. Na płycie dostępny będzie też lektor i polskie napisy. Ostatnie dwie premiery września dystrybutor Galapagos przygotował na 28 września. Tego dnia do sprzedaży trafią standardowe wydania DVD i Blu-ray z animowanym filmem „Pan Wilk i spółka. Bad Guys” oraz edycja DVD z pierwszym sezonem serialu „Biały Lotos”.

pan-wilk-i-spolka-bad-guys-bd-min.jpg podpalaczka-bd-min.jpg

zdj. Universal Pictures / Galapagos