Kaley Cuoco jako stewardessa z problemami w zwiastunie „The Flight Attendant”

Fani Kaley Cuoco doczekali się w końcu zwiastuna nowego serialu „The Flight Attendant” od platformy HBO Max, w którym gwiazda „Teorii wielkiego podrywu” zagrała główną rolę. Jak aktorka wypada w roli stewardessy z problemami? Zobaczcie sami.

Produkcja opiera się na powieści Chrisa Bohjaliana, a główną bohaterką historii jest Cassandra Bowden, uzależniona od alkoholu stewardessa wykorzystująca swoją pracę do nawiązywania krótkich znajomości w wielu zakątkach świata. Pewnego ranka kobieta budzi się w hotelu w Dubaju obok martwego mężczyzny, a próbując przypomnieć sobie, co wydarzyło się zeszłej nocy, wikła się w kolejne kłamstwa i tylko pogarsza swoją sytuację. W obsadzie serialu są także: Michelle Gomez wcielająca się w Mirandę, zatwardziałą, bystrą bizneswoman mającą problemy z panowaniem nad gniewem, którą Cassie (Cuoco) spotyka w Bangkoku oraz Colin Woodell grający Buckleya, aktora i „konesera whisky”, który jest obiektem zainteresowania bohaterki granej Cuoco.

Scenariusz do serialu napisała Steve Yockey, a jednym z producentów jest Greg Berlanti pracujący przy serialach „Supergirl” i „Flash”. Serial zadebiutuje na platformie HBO Max już 26 listopada.

zdj. HBO Max