Kaley Cuoco podpisała nową umowę z Warnerem. Aktorka z główną rolą w nowym serialu

Kaley Cuoco, którą do niedawna mogliśmy oglądać w serialu „Teoria wielkiego podrywu”, podpisała nowy kontrakt z telewizyjnym oddziałem Warner Bros., który był odpowiedzialny za stworzenie kultowego serialu CBS. W ramach nowej umowy aktorka zagra między innymi główną rolę w nowym serialu tworzonym dla platformy WarnerMedia. Poznajcie szczegóły.

Cuoco podpisała wieloletnią umowę z Warner Bros. Television przewidującą między innymi stworzenie serialu „The Flight Attendant”, w którym aktorka ma zagrać główną rolę i być jedną z producentek wykonawczych. Produkcja powstanie dla platformy streamingowej przygotowywanej przez WarnerMedia i będzie opierać się na powieści Chrisa Bohjaliana. Główną bohaterką historii jest Cassandra Bowden, uzależniona od alkoholu stewardessa, która wykorzystuje swoją pracę do nawiązywania krótkich znajomości w wielu zakątkach świata. Pewnego ranka kobieta budzi się w hotelu w Dubaju obok martwego mężczyzny, a próbując przypomnieć sobie, co wydarzyło się zeszłej nocy, wikła się w kolejne kłamstwa i tylko pogarsza swoją sytuację.

Scenariusz do serialu napisze Steve Yockey, a jednym z producentów będzie Greg Berlanti pracujący przy serialach „Supergirl” i „Flash”.

źródło: Variety.com / zdj. CBS