Karen Gillan i Lena Headey zakończyły prace nad filmem „Gunpowder Milkshake”

Karen Gillan ogłosiła, że zakończyły się prace na planie filmu pod tytułem „Gunpowder Milkshake”, w którym obok gwiazdy Marvela zagrała też Lena Headey.

Duet aktorek od kilku tygodni sukcesywnie zamieszczał w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i klipy wideo z planu, a dzisiaj również za sprawą humorystycznego nagrania powiadomił o zakończeniu prac nad filmem. Ekipa zdjęciowa weszła na plan filmu na początku czerwca w Berlinie. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Za reżyserię filmu odpowiadają Aharon Keshales i Navot Papushado, którzy z pomocą Ehuda Lavskiego stworzyli również scenariusz. Szczegóły na temat fabuły trzymane są jak na razie w tajemnicy, ale produkcja ma opowiedzieć o matce i córce, które pracują jako płatne zabójczynie. Gdy jedna z nich wpada w tarapaty, cała społeczność morderczyń jednoczy się, by pomóc swojej przyjaciółce.

W córkę wcieli się wspomniana Karen Gillan, a matkę zagra Lena Headey znana doskonale fanom „Gry o Tron”. W obsadzie filmu jest także Michelle Yeoh, która zagra przywódczynię tajnej organizacji zajmującej się handlem bronią, która pomaga głównym bohaterkom. Obok nich w obsadzie pojawią się jeszcze Carla Gugino, Angela Bassett oraz Paul Giamatti.

źródło: zdj. Instagram.com