Karl Urban zmienia stylówkę! Tak wygląda jako Johnny Cage z „Mortal Kombat 2”!

Karl Urban znany ostatnio z serialu „The Boys” wkroczył do kolejnej brutalnej franczyzy. Aktor obsadzony został w roli Johnny’ego Cage’a w drugiej odsłonie filmowej serii „Mortal Kombat”. Zobaczcie nowe zdjęcie z planu prezentujące nową stylówkę gwiazdora.

Karl Urban jako Johnny Cage w filmie „Mortal Kombat 2”!

Ekipa filmu „Mortal Kombat 2” zgodnie z zapowiedzią okazała się jedną z pierwszych, które po zakończeniu strajku aktorów, wróciły do pracy na planie. Latem tego roku zdjęcia do filmu wystartowały w Australii, ale zostały przerwane po miesiącu ze względu na wybuch protestów. Strajk zakończył się 8 listopada i studio szybko zapewniało, że szybko będzie w stanie zebrać wszystkie gwiazdy produkcji, aby wznowić prace na planie. Jak potwierdził właśnie Karl Urban, kamery rzeczywiście zostały właśnie ponownie uruchomione. Aktor uczcił tę okoliczność pokazaniem nowego zdjęcia i ujawnił przy okazji swoją nową stylówkę, którą przyjął na potrzebę roli Johnny’ego Cage’a.

Aktor zagra w filmie nieco podstarzałego gwiazdora Hollywood mającego już za sobą największe sukcesy w karierze. Johnny chcąc odzyskać dawny blask, dołącza do turnieju Mortal Kombat, aby pokazać, że jest prawdziwym wojownikiem, a nie tylko aktorem. Finalnie bohater stanie się jednym z najważniejszych obrońców Ziemskiego Wymiaru.

Film reżyseruje Simon McQuoid odpowiadający też za pierwszą odsłonę serii. Za scenariusz odpowiada Jeremy Slater, twórca związany z takimi projektami jak „The Umbrella Academy” i „Moon Knight”. Obok Karla Urbana, w obsadzie znajdują się również: Jessica McNamee jako Sonya Blade, Joe Taslim jako Sub-Zero, a raczej jako Noob, Tadanobu Asano jako Lord Raiden, Chin Han jako Shang Tsung, Ludi Lin jako Liu Kang, Mehcad Brooks jako Jax oraz Hiroyuki Sanada jako Scorpion.

zdj. Tuukka Jantti / WB Games