Kate Winslet też będzie promowała nową platformę Max. Zwiastun miniserialu „The Regime”

Wśród nowych seriali, które zasilą bibliotekę platformy Max, znajdzie się między innymi miniserial „The Regime” z Kate Winslet w jednej z głównych ról. W obsadzie serialu są też Hugh Grant i Matthias Schoenaerts. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Serial „The Regime” powstający pod roboczym tytułem „The Palace” zabierze nas do świata nowoczesnego europejskiego reżimu i przedstawi rozgrywające się na przestrzeni roku wydarzenia, które doprowadzają do upadku tyranii. Kate Winslet zagrała główną bohaterkę i czuwała nad serialem także jako producentka wykonawcza. Akcja serialu będzie koncentrowała się przede wszystkim na pokazaniu upadku totalitarnego systemu od środka.

Sprawdź też: HBO Max oficjalnie zmienia się w MAX. Data startu i cena ujawnione.

Twórcą miniserialu jest Will Tracy, jeden ze scenarzystówSukcesji”. Reżyserią zajął się natomiast Stephen Frears, twórca, który w swoim dorobku ma takie tytuły jak „Skandal w angielskim stylu” czy „Boska Florence”. Premiera serialu „The Regime” planowana jest na 2024 rok.

W obsadzie są też Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough, Martha PlimptonMatthias Schoenaerts, Hugh Grant, Danny Webb, David Bamber, Henry Goodman, Stanley Townsend, Louie Mynett, Rory Keenan, Karl Markovics i Pippa Haywood.

zdj. Max