Kenneth Branagh powraca jako detektyw Poirot. Zobaczcie najnowszy plakat „Śmierci na Nilu” od IMAX

20th Century Studios zaprezentowało w sieci przygotowany wspólnie z siecią kin IMAX nowy plakat kryminału „Śmierć na Nilu” będącego kolejną po Morderstwie w Orient Expressie” wysokobudżetową adaptacją prozy Agathy Christie. Za kamerą raz jeszcze znalazł się powracający w roli Herkulesa Poirot, Kenneth Branagh.

Belgijski detektyw spędza egipskie wakacje na pokładzie luksusowego parowca. Kiedy miesiąc miodowy pewnej pary zostaje tragicznie przerwany, urlop bohatera zamienia się w pełne grozy poszukiwania mordercy. To dramatyczna opowieść o źle przeżytej miłości, rozgrywająca się na tle epickich krajobrazów pustynnych i majestatycznych piramid w Gizie. W filmie pojawia się grupa nienagannie ubranych podróżników, a także wystarczająco dużo zawiłych zwrotów akcji, by widzowie mogli snuć domysły aż do ostatecznego, szokującego zakończenia.

W gwiazdorskiej obsadzie „Śmierci na Nilu” znaleźli się też Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders Letitia Wright mająca wcielić się w Rozalię Otterbourne, jedną z głównych podejrzanych w sprawie morderstwa młodej milionerki, do którego dochodzi podczas rejsu.

Premiera już 11 lutego.

Plakat filmu „Śmierci na Nilu” od IMAX

Zdj. 20th Century Studios