Kevin Bacon chce zmieniać orientację nastolatków w horrorze scenarzysty „Gladiatora”. Data premiery i zdjęcia ze slashera „They/Them”

Poznaliśmy szczegóły odnośnie nadchodzącego filmu grozy pt. „They/Them” od wytwórni Blumhouse. Horror osadzony w nurcie „queer empowerment story” opowiada o obozie dla osób LGBTQIA+, w którym uczestnicy będą poddawani terapii konwersyjnej („terapii” zmiany orientacji). Obraz, w którym w jednej z ról głównych występuje Kevin Bacon („Footloose”, „Miasto na wzgórzu”) jest slasherem.

Nowy horror od studia Blumhouse. O czym opowie slasher „They/Them”?

Bacon wciela się w rolę Owena Whistlera, apodyktycznego szefa obozu. Do podszytego grozą campingu na tydzień przyjeżdża kilka osób nie-cispłciowych oraz transpłciowych. Z czasem, gdy metody stosowane przez zwierzchników obozu stają się coraz bardziej niebezpieczne, obozowicze zostają zmuszeni do współpracy między sobą. Nie minie wiele czasu, nim trafią na tajemniczego mordercę, który zaczyna zbierać ofiary.

„They/Them” – obsada i twórcy nowego slashera

Reżyserem filmu jest John Logan, trzykrotnie nominowany do Oscara scenarzysta, który pracował nad takimi projektami jak „Gladiator”, „Skyfall” czy „Aviator”. Projekt, który jest dla Amerykanina debiutem reżyserskim, powstał według jego własnego skryptu. „They/Them” wyprodukowali m.in. Jason Blum oraz Michael Aguilar.

Oprócz Bacona w obsadzie filmu „They/Them” występują również Theo Germaine („Wybory Paytona Hobarta”), Carrie Preston („Żona idealna”), Anna Chlumsky („Kim jest Anna?”), Quei Tann („Drodzy biali!”), Austin Crute („Daybreak”), Anna Lore („All American”), Monique Kim („Zabójczy urok”), Cooper Koch („Daddy”) oraz Darwin del Fabro.

Sprawdź też: Hayden Panettiere powróci w obsadzie „Krzyku 6”. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie?

Data premiery horroru „They/Them”. Pierwsze zdjęcia slashera studia Blumhouse

Prawa do horroru „They/Them” wykupiła sieć Peacock. Na platformie streamingowej film zadebiutuje dokładnie 5 sierpnia 2022 roku. Projekt wcześniej znany był pod tytułem „Whistler Camp”.

They/Them first photo Josh Stringer / Blumhouse.jpg

They/Them 2 photo Josh Stringer / Blumhouse.jpg

They/Them 3 photo Josh Stringer / Blumhouse.jpg

They/Them 4 photo Josh Stringer / Blumhouse.jpg

They/ Them 5 photo Josh Stringer / Blumhouse.jpg

Źródło: THR / Zdj. Josh Stringer / Blumhouse