Kevin Spacey na pierwszym zdjęciu z nowego filmu. Produkcja wystawiona na sprzedaż w Cannes

Kevin Spacey dołączył do swojej filmografii kolejny projekt, który ma pomóc w odbudowywaniu jego aktorskiej kariery. Okazuje się, że były gwiazdor „House of Cards” wystąpił w produkcji zatytułowanej „Peter Five Eight”, która będzie dostępna dla dystrybutorów podczas tegorocznych targów w Cannes. Pokazano też debiutanckie zdjęcie prezentujące Spaceya w jego jednej z pierwszych ról od 2017 roku.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w październiku bieżącego roku Kevin Spacey wejdzie na plan historycznego dramatu „1242 – Gateway to the West”, który ma być jego największym filmowym projektem ostatnich lat. Swój powrót do aktorstwa po oskarżeniach o molestowanie aktor rozpoczął jednak od występu we włoskim filmie „L’uomo che disegnò Dio”, który wyreżyserował aktor Franco Nero. Projekt nie doczekał się jeszcze premiery i pozostaje na etapie postprodukcji.

Dzisiaj ujawniono, że aktor ma na koncie jeszcze jedną rolę w thrillerze „Peter Five Eight”, który został już nakręcony i zostanie przedstawiony potencjalnym dystrybutorom podczas targów w Cannes

Sprawdź też: Ile zarobi film „Jurassic World: Dominion”? Kolejny letni hit powalczy o 200 mln dolarów na start.

Głównym bohaterem produkcji „Peter Five Eight” jest Sam (Jandreau), pozornie spokojna i spełniająca się w pracy agentka nieruchomości mieszkająca w małym górskim miasteczku. Bohaterka okazuje się być jednak niestabilną alkoholiczką skrywającą mroczny sekret. W jej życiu pojawia się nagle charyzmatyczny nieznajomy (Kevin Spacey) będący na usługach tajemniczego pana Locka.

Obok Spaceya w filmie zagrali Jet JandreauRebecca De Mornay i Jake Weber. Reżyserią projektu zajął się Michael Zaiko Hall

kevins spacey w nowym filmie Peter Five Eight-min.jpg

źródło: deadline.com / zdj. VMI International