Kiedy premiera trzeciego sezonu serialu „Yellowstone” w Polsce? Nieprędko

W niedzielę w Stanach Zjednoczonych zadebiutował pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu „Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej. Kiedy możemy spodziewać się polskiej premiery nowych odcinków bijącej rekordy popularności produkcji?

Pierwszy sezon serialu „Yellowstone” zadebiutował w USA 20 czerwca 2018 roku. Na debiutancką serię złożyło się 9 odcinków, a ostatni z nich został wyemitowany 22 sierpnia. W Polsce produkcja tworzona przez stację Paramount Network pojawiła się z niemal rocznym opóźnieniem w niedzielę, 7 kwietnia 2019 roku, a finał pierwszego sezonu zobaczyliśmy 2 czerwca.

Pierwszy sezon został świetnie przyjęty przez widzów, a średnio oglądało go 5,1 mln widzów, co czyniło „Yellowstone” najchętniej oglądanym nowym serialem telewizji kablowej w 2018 roku. Amerykanie nie musieli zbyt długo czekać na premierę drugiej serii i już 19 czerwca doczekali się premiery pierwszego odcinka nowego sezonu. Tym razem na serię złożyło się 10 epizodów, a premiera ostatniego z nich przypadła na 28 sierpnia.

Popularność serialu sprawiła, że i polscy widzowie musieli nieco krócej czekać na premierę nowych odcinków i już 7 stycznia 2020 roku na kanale Paramount Channel pojawił się debiutancki epizod nowej serii. Emisję drugiego sezonu zakończono w Polsce po dziesięciu tygodniach, dokładnie 10 marca.

Kiedy możemy spodziewać się premiery 3 sezonu serialu „Yellowstone”?

Niestety nie mamy dobrych wieści dla polskich fanów serialu. Mimo niedawnej premiery nowego sezonu w USA polska stacja Paramount Channel odpowiadająca za emitowanie „Yellowstone” w naszym kraju wciąż nie jest w stanie określić polskiej daty premiery trzeciej serii. Aktualny plan emisji kanału nie przewiduje emisji nowych odcinków serialu przynajmniej do końca pierwszego tygodnia lipca. Mając jednak w pamięci, z jakim opóźnieniem debiutowały poprzednie sezony, w najlepszym wypadku możemy założyć, że „Yellowstone” powróci do polskiej telewizji jesienią tego roku, kiedy emisja aktualnego sezonu zostanie zakończona w Stanach Zjednoczonych. Nie możemy jednak wykluczyć pesymistycznego scenariusza zakładającego, że podobnie, jak w przypadku drugiej serii, trzecia zostanie pokazana widzom w Polsce dopiero w styczniu kolejnego roku.

Obecnie dwa pierwsze sezony „Yellowstone” możecie obejrzeć na internetowej platformie Canal+ telewizja przez internet. Wszystkie epizody dostępne są jednak wyłącznie w rozdzielczości 1280x720 pikseli.

W stałej obsadzie serialu znajdują się: Kevin Costner, Wes Bentley, Kelly Reilly, Luke Grimes, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Dave Annable, Gill Birmigham, Jefferson White. Do głównej obsady w nowej serii dołączył gwiazdor serialu Zagubieni”, aktor Josh Holloway. Popularny Sawyer wcielił się w bohatera o imieniu Roarke, który opisywany jest jako czarujący i przystojny inwestor mający ambitne plany wobec stanu Montana.

zdj. Paramount Network