Kiernan Shipka w obsadzie slashera od Blumhouse Television i Amazona. O czym opowie?

Krienan Shipka, znana przede wszystkim z ról w serialach „Mad Men” i „Chilling Adventures of Sabrina” wystąpi w nowym projekcie będącym koprodukcją telewizyjnego wydziału studia Blumhouse i Amazona. Film zatytułowany „Totally Killer” będzie komediowym slasherem rozgrywającym się w większości w latach osiemdziesiątych.

Produkcja opowie historię Jamie (w tej roli Shipka), której mama, Pam (Julie Bowen, znana ze „Współczesnej rodziny”) przetrwała w swojej młodości atak ze strony nożownika znanego jako Sweet Sixteen Killer. Na wieść o ponownym pojawieniu się tego zabójcy, Jamie odnajduje sposób by przenieść się w czasie i z powrotem w 1987 roku wesprzeć swoją nastoletnią wówczas matkę i raz na zawsze uporać się z zamaskowanym mordercą.

Poza Shipką i Bowen w filmie pojawią się też Olivia Holt („Cruel Summer”), Randall Park, Lochlyn Munro, Charlie Gillespie, Stephi Chin-Salvo, Anna Diaz, Jeremy Monn-Djasgnar, Troy Leigh-Anne Johnson, Ella Choi, Kelcey Mawema, Liana Liberato, Nathaniel Appiah Jonathan Potts.

Sprawdź też: Sabrina powróci do Riverdale. Kiernan Shipka w obsadzie kolejnych odcinków 6. sezonu

Za reżyserię odpowie Nahnatchka Khan mająca w dorobku wybrane odcinki sitcomu „Młody The Rock”. Scenariusz napisała Jen D'Angelo, według oryginalnego tekstu Davida Matalona i Sashy Perl-Raver. Przybliżony termin premiery w ofercie Prime Video nie został jeszcze ujawniony.

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Netflix