Kilka nowych ujęć w zakulisowej zapowiedzi serialu „Tajna Inwazja” od Marvela. Kiedy premiera na Disney+?

Marvel opublikował kolejną zapowiedź serialu „Tajna Inwazja”, który zadebiutuje w ofercie platformy Disney+ już w przyszłym miesiącu. Sprawdźcie nowy zakulisowy teaser, w którym twórcy produkcji opowiadają o znaczeniu tytułu i jego charakterystycznym szpiegowskim anturażu.

Już w czerwcu czeka nas „Tajna Inwazja”. Fabuła i obsada nowego serialu Marvela

Tajna Inwazja” będzie kontynuować watek Skrulli. Kosmiczna rasa zadomowiła się na Ziemi w latach 90. i od tego czasu korzysta ze swoich naśladowczych umiejętności, by przygotować się do przejęcia kontroli nad planetą. Na trop spisku, który ma doprowadzić do obsadzenia podwójnych agentów na najważniejszych stanowiskach światowej władzy, wpada jednak były szef T.A.R.C.Z.Y. Nick Fury

Obok powracającego do roli Fury'ego Samuela L. Jacksona w serialu występują również m.in. Ben Mendelsohn („Kapitan Marvel”) jako Talos, Cobie Smulders („Avengers”) jako Maria Hill, Martin Freeman („Czarna Pantera”) jako Everett K. Ross, Don Cheadle („Iron Man 2”) jako James „Rhodey” Rhodes, Olivia Colman („Córka”) jako Sonya Falsworth, Emilia Clarke („Gra o tron”) jako G’iah oraz Kingsley Ben-Adir („Pewnej nocy w Miami...”) jako Gravik.

Sprawdź też: Marvel wstrzymuje prace nad serialem „Daredevil: Born Again”. Protesty na planie

Kiedy premiera serialu „Tajna Inwazja”. Ile odcinków zobaczymy?

Na stanowisku reżyserskim „Tajnej Inwazji” znalazł się Ali Selim („Trzy dni Kondora”, „Terapia”). Za scenariusz odpowiada natomiast Kyle Bradstreet („Mr. Robot”). Tytuł wyprodukowali m.in. Kevin Feige, Jonathan Schwartz, Louis D'Esposito czy Vicoria Alonso. Pierwszy odcinek serialu wyemitowany zostanie już 21 czerwca. Na całość sezonu składać się będzie 6 epizodów.

Zdj. Marvel