„Kim jest Anna?” – zobaczcie nowy zwiastun serialu z główną rolą Julii Garner

Netflix pokazał nowy zwiastun serialu „Kim jest Anna?” inspirowanego opublikowanym w „New York Magazine” artykułem Jessiki Pressler pod tytułem „How Anna Delvey Tricked New York’s Party People”. Serial pojawi się w ofercie streamera 11 lutego przyszłego roku.

Kim jest Anna?” to historia ambitnej dziennikarki badającej sprawę Anny Delvey — podającej się za spadkobierczynię ogromnej niemieckiej fortuny królowej Instagrama, która bogatym nowojorczykom skradła nie tylko serca, lecz także portfele.  Czy jednak Anna to rzeczywiście największa oszustka w historii Nowego Jorku, czy też po prostu współczesne ucieleśnienie wizji amerykańskiego snu? Reporterka nawiązuje z oczekującą na proces Anną słodko-gorzką relację i ściga się z czasem, by odpowiedzieć na pytanie, które stawia sobie cały Nowy Jork: kim tak naprawdę jest Anna Delvey? 

Za serial odpowiedziała Shonda Rhimes. Główną rolę gra Julia Garner znana przede wszystkim z serialu „Ozark”. W obsadzie są również: Anna Chlumsky, Anders Holm, Jennifer Esposito, Jeff Perry, Anna Deavere Smith, i Laverne Cox.

zdj. Netflix