Kim Kardashian znów gwiazdą u twórcy „American Horror Story”. Zagra specjalistkę od rozwodów

Po docenionej roli w najnowszym sezonie „American Horror StoryKim Kardashian dołączyła do następnego projektu producenta wykonawczego Ryana Murphy'ego. Nową produkcję opisano jako „high-endową, brokatową i seksowną serię o prawnikach”. 

Twórca „American Horror Story” ponownie łączy siły z Kim Kardashian

Wspólny serial Kardashian i Murphy'ego powstaje z myślą o stacji Hulu, jako pierwszy projekt, który twórca „American Horror Story” realizuje na mocy nowego kontraktu z Disneyem i studiem 20th Television. O ile dojdzie do podpisania kontraktów (obecnie toczą się jeszcze negocjacje) Kardashian wcieli się w najpopularniejszą prawniczkę rozwodową w Los Angeles, założycielkę prestiżowej kancelarii zatrudniającej wyłącznie kobiety. 

Za scenariusz serialu odpowiedzą Joe Baken („American Horror Stories”) i pisarz Jon Robin Baitz, który niedawno współpracował z Murphym przy „Feud: Capote vs. The Swans”. W dorobku tego autora są też teksty do takich produkcji jak „Agentka o stu twarzach”, „Bracia i siostry” i „Incydent”. Obaj scenarzyści byli też głównymi pomysłodawcami serii, wspólnie z Murphym. Obok pojawienia się przed kamerą Kardashian zajmie się wyprodukowaniem serialu.

Kim Kardashian American Horror Story

Choć negocjacje związane z aktorskim zaangażowaniem celebrytki jeszcze trwają, ruszyły już wstępne castingi pozostałych ról. Producenci poszukują przede wszystkim trzech aktorek mających wcielić się we wspólniczki postaci Kardashian oraz topowego gwiazdora Hollywood, który odegra rolę w pierwszoplanowym wątku miłosnym. Prace zdjęciowe mają ruszyć w końcówce przyszłego roku. Premiera w roku 2025.

Źródło: Deadline / zdj. Xavier Collin / depositphotos / FX