Kingpin pojawił się na planie „Daredevila”! Vincent D'Onofrio na zdjęciach

W Nowym Jorku trwają prace zdjęciowe do serialu Marvela o przygodach Daredevila. Na planie nowej produkcji MCU zauważony został ostatnio Vincent D'Onofrio wracający do roli Kingpina!

Trwają zdjęcia do serialu o Daredevilu. Kingpin już na planie

Po przemodelowaniu scenariusza i planów na to, jak ma wyglądać serial o Daredevilu, w ostatnich dniach ruszyły prace na planie produkcji „Daredevil: Born Again”, w którym poznamy nowe przygody Matta Murdocka granego jeszcze raz przez  Charliego Cox.

Na pierwszych zdjęciach z planu zauważeni zostali już kilka dni temu Deborah Ann Woll i Elden Henson grający w netfliksowej produkcji najbliższych przyjaciół i współpracowników Daredevila. Teraz czas na kolejną znajomą twarz. Do pracy na planie serialu zameldował się właśnie Vincent D'Onofrio ponownie wcielający się w Wilsona Fiska, czyli Kingpina, głównego przeciwnika Dardevila. Wiemy, że w produkcji Marvela swoją rolą z produkcji Netfliksa powtórzy też Jon Bernthal wracający jako Punisher.

Sprawdź też: Disney na całego zaczyna walkę ze współdzieleniem kont! Poszedł śladami Netfliksa.

Ostatnio mówiło się też głośno o tym, że MCU sprowadzi jeszcze jedną postać z netfliksowego uniwersum, które zostało ostatnio oficjalnie uznane za obowiązujące w Marvelu. Chodzi o Jessicę Jones, w którą wcielała się Krysten Ritter. Nad serialem „Daredevil: Born Again” jako showrunnerem czuwa Dario Scardapane pracujący w poprzednich latach przy netfliksowej produkcji „Punisher”. 

zdj. Marvel