Kirsten Dunst i Deborah Ann Woll na planie dokrętek do „Spider-Man: No Way Home”?

Na pół roku przed kinową premierą w Los Angeles ruszyły dokrętki do filmu „Spider-Man: No Way Home”, wyczekiwanego przez fanów widowiska, które ma przywrócić na duży ekran poprzednie wersje Petera Parkera. Na terenie studia, w którym pracuje obecnie ekipa zauważona została ostatnio Kirsten Dunst i jak początkowo zakładano Deborah Ann Woll.

Od miesięcy nie milkną plotki na temat powrotu Andrew Garfielda i Tobeya Maguire'a do poprzednich wersji Spider-Mana w ramach nowej produkcji od Sony Pictures. Mówiło się także o powrocie ekranowych partnerek obydwu aktorów, czyli Kirsten Dunst do roli Mary Jane i Emmy Stone do roli Gwen Stacy. Angaż całej czwórki ciągle nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale co jakiś czas do sieci trafiają kolejne poszlaki mające potwierdzać powrót przynajmniej jeden z postaci.

Najnowsze zdjęcia z Los Angeles ujawniają, że na terenie Sunset Gower Studios, gdzie odbywają się dokrętki do filmu „Spider-Man: No Way Home”, zauważona została Kirsten Dunst. Aktorka spacerowała z inną kobietą, która pierwotnie została zidentyfikowana jako Deborah Ann Woll, aktorka wcielająca się w Karen Page w serialu „Daredevill” od Netfliksa. Zdjęcie wywołało lawinę spekulacji na temat angażu Deborah Ann Woll w produkcję „Spider-Man: No Way Home”, co oznaczałoby, że Marvel mocno stawia na przeniesienie netfliksowych postaci do swojego uniwersum – od dawna spekuluje się, że w filmie o Spider-Manie pojawi się Charlie Cox wracający jako Daredevil, a w serialu „Hawkeye” rolę Kingpina ma ponoć powtórzyć Vincent D'Onofrio.

Na opublikowane w sieci zdjęcie odpowiedziała jednak sama Deborah Ann Woll, która stwierdziła, że to nie ona spacerowała po Sunset Gower Studios wraz z Kirsten Dunst. Z uwagi na to, że tajemnicza postać na zdjęciu nosi maseczkę trudno jednoznacznie stwierdzić, czy była to Deborah Ann Woll, ale możliwe, że dementując swoją obecność na terenie studia, gdzie kręcone są zdjęcia do nowego „Spider-Mana”, aktorka wpisuje się w narrację innych aktorów, którzy dementowali już swój rzekomy powrót – Andrew Garfield i Emma Stone twierdzili w wywiadach, że nie są zaangażowani w produkcję „Spider-Man: No Way Home” i nawet sam Tom Holland zapewniał w wywiadach, że w filmie nie pojawi się żaden inny Spider-Man.

Premiera filmu Spider-Man: No Way Home” odbędzie się 17 grudnia 2021 roku. W głównych rolach na ekranie pojawią się Tom Holland (Peter Parker), Zendaya (MJ), a także Benedict Cumberbatch (Doktor Strange) oraz Tony Revolori, Jon Favreau, J.B. SmooveAngourie Rice, Marisa Tomei i Jacob Batalon.

zdj. Netflix / Sony Pictures