Klasyczna Godzilla w streamingu! Pierwsza część do obejrzenia za darmo!

W kinach cały czas możemy oglądać jeszcze najnowszą produkcję o Godzilli, która jest przede wszystkim hołdem dla klasycznego filmu z 1954  roku. Pojawiła się właśnie okazja, żeby całkowicie za darmo obejrzeć pierwszą opowieść o potężnym potworze. Do streamingu zawitało w sumie kilka pierwszych części serii.

Pierwsza „Godzilla” do obejrzenia za darmo. Pięć filmów w streamingu

Świetnie przyjęta przez widzów i krytyków produkcja „Godzilla Minus One” wielu zaostrzyła apetyt na klasyczne produkcje o potężnym jaszczurze, a jeśli należycie do tej grupy, to mamy dobrą wiadomość. Platforma streamingowa FlixClassic udostępniła właśnie w swojej ofercie kilka pierwszych filmów o Godzilli. Pierwszy z nich dostępny jest w serwisie do obejrzenia za darmo.

W ofercie serwisu pojawiły się też inne klasyczne produkcje o Godzilli z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Możecie obejrzeć też amerykańską wersję pierwszej „Godzilli” z 1956 roku z podtytułem „Król potworów”. Film różni się od japońskiej wersji brakiem kilku drastycznych scen, dodaniem scen z udziałem amerykańskiego dziennikarza oraz warstwą muzyczną. Dodatkowo w serwisie dostępne są też pierwsze filmowe starcia Godzilli z King Kongiem, Mothrą i Ghidorahem.

Sprawdź też: To nie koniec epickiej historii! Mamy zwiastun „Rebel Moon 2”!

Te produkcje znajdziecie już jednak nie w darmowej ofercie serwisu. Aby uzyskać do nich dostęp, musicie zasubskrybować jeden z trzech pakietów. Miesięczny dostęp do pełnej oferty platformy FlixClassic to 12,99 zł. Możecie też wybrać trzymiesięczny abonament za 35,99 zł lub roczny za 99,99 zł.

Filmy z serii Godzilla w streamingu:

  • „Godzilla”
  • „Godzilla: Król potworów”
  • „King Kong kontra Godzilla”
  • „Mothra kontra Godzilla”
  • „Ghidorah – Trójgłowy potwór”

zdj. Toho